Sitemiz kapılarını artık yeni yazarlara ve girişimcilere açıyor. Bilginizi ve birikiminizi kullanarak gelir elde etmek istemez misiniz?

Profesyonel veya hobi olarak olsun elektronik, elektrik, otomasyon, RC, elektronik veya daha değişik bir alanda tecrübeniz veya bilginiz varsa kendi çabalarınızla bir şeyler üretip kazanç elde etmek istiyorsanız veya iş yerinizde ürettiklerinizi anlatıp tanıtıp siparişler almak istiyorsanız sizi bekliyoruz. Yapmanız gereken bizimle iletişime geçerek ücretsiz olarak verilecek yazarlık şifresi almak artık sizde bu sitenin bir yazarısınız.

3 yıldır hayatını devam ettiren sitemiz ortalama aylık 25000 ziyaretçi almaktadır bu ziyaretçilerin sayısı; sitemizin kopyala yapıştır değil orijinal projeler ile ve ilk defa yazılmış orijinal yazılar ile kazanılmıştır. Böylece geniş bir kitleye hitap edebilme şansı yakaladık fakat bu durum yeterli değil ve çok daha ilerilere sizinle adım atmak istiyoruz. Sizde yazar olarak sitemize makaleler ekleyin yada yapıp satmak istediğiniz yada elinizde hazır bulunun ürünleri tanıtın, gösterin, fiyatlandırın. Bizde sizinle beraber çoğalacak olan ve hali hazırda bulunan bizden istenen projeleri size yönlendirelim bize belli bir ücret karşılığında bu işi gerçekleştirin ve bilginizi gelire dönüştürün

Yazarlarımız

– Projeleri ücret karşılığında bize gerçekleştirebilecek

– Kendi ürünlerini tanıtabilecek ve daha geniş bir yelpazeye hitap edebilme şansı bulacak

Bunun için ise formül şu:

Daha çok yazar = daha çok yazı = daha çok ürün = daha çok proje

İletişim için telefon numaramız: 0 53 561 7442


Benzer Yazılar

Lojik Kapılar

Lojik kapılar (Mantıksal kapılar), dijital (sayısal) elektroniğin temelini oluşturur. Girişlerine uygulanan mantıksal operatörlere göre mantıksal çıkış verirler.


Facebookta Paylas